BANNNER MONT

Artykuły Piśmienne Monteverde
Amerykańska marka Monteverde produkuje pióra wieczne z użyciem tradycyjnych technik i najwyższej jakości żywic, łącząc ponadczasową konstrukcję i innowacyjne rozwiązania.

Intima

intima

Niecodzienne wzory oraz kolorystyka piór zwraca uwagę nie tylko kolekcjonerów, ale też ludzi, którzy kupują pióro po raz pierwszy.

Mountains of the World

mount GOOD

Kolekcja Mountains Of The World inspirowana jest najbardziej znanymi szczytami świata w oparciu o siłę płynącą z natury. Szczyt K2 jest drugim najwyższym po Mount Everest szczytem na ziemi. Zlokalizowany jest na granicy Chin i Pakistanu. Ze względu na niezwykle trudny dostęp dla jego zdobywców oraz ciężkie warunki pogodowe znany jest także jako „Dzika Góra”. Kolorystyka pióra nawiązuje do lodowca i śniegu.

Prima

p..........

Korek i lufę tworzy ręcznie robiona Europejska żywica akrylowa. Akcentowane błyszczącym chromem oraz ergonomiczny kształt sprawia, że pióro nie tylko dobrze wygląda.

Artista

TE 3

Kolekcja Monteverde Artista daje nam nowy wymiar sztuki do wyrażania siebie. Elegancie przezroczyste pióro z żywicy akrylowej zostało polerowane ręcznie zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz.

Invicia

inviciaa

Monteverde Invicia posiada specyficzny, zimny i industrialny wygląd dzięki połączeniu chromu i czarnemu włóknu węglowemu.

Impressa

impressa

Cechą charakterystyczną kolekcji jest kształt – skuwka o kwadratowym zakończeniu płynnie przechodzi w owalny korpus

Jewelria

jewleria

Kolekcję charakteryzuje nietypowo zamontowany klips oraz materiał użyty do produkcji korpusu, który pięknie mieni się pod wpływem światła.

Limonada

LIMONADA

Kolekcja odzwierciedla klasyczną elegancję popartą młodzieńczą nutą w postaci fantazyjnie wygiętego klipsa oraz wyprofilowanego korpusu.

Poquito

modern

Kolekcja Poquito to instrumenty piśmiennicze o niewielkich gabarytach a także w przystępnej cenie. To idealne produkty dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i komfort użytkowania oraz nowoczesny design.